KONST / Litografier / Färglitografi 17388015
nr 1738 8015
Nisse Zetterberg
(1910-1986), Sverige
Daterad 1979. Färglitografi, bildmått: 45x36 cm, yttermått inklusive ram: 64x53 cm. Signerad
Nisse Zetterberg, född 1910 i Stockholm, död 1986, svensk målare.
Utrop:
400 kr
måndag 10 november 2025
kl 19:18:28
Nisse Zetterberg
Läs mer om Nisse Zetterberg